Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

10. výročí úspěšného působení RENOMIA NETWORK na českém pojišťovacím trhu potvrdily skvělé výsledky a velká spokojenost členů sítě

Vysokou odbornou úroveň mělo i letošní Setkání členů RENOMIA NETWORK. Konference na téma „Vždy ve Vašem zájmu“ proběhla ve dnech 8. – 9. 2. 2018 v hotelu Holiday Inn v Brně za účasti více než 170 hostů.

"Pracovní program zahájil Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK a zhodnotil nejenom úspěchy uplynulého roku, ale zároveň představil klíčové úkoly pro nadcházející období. „Meziroční nárůst spravovaného pojistného celé sítě činil 220 mil. Kč. Ke konci roku 2017 jsme společně spravovali kmen ve výši 2,67 mld. Kč. Neustále podporujeme růst našich členů a zlepšujeme jejich pracovní podmínky, a to i díky podpoře více než 30 specializovaných oddělení RENOMIA a jedinečným online nástrojům jako je např. unikátní software na sjednávání autopojištění – KAR (kalkulátor autopojištění RENOMIA). Nabídky od všech významných pojistitelů dokážou nyní naši členové nabídnout klientovi do 3 minut.“ prohlásil Ondřej Witowski."                         

Ohlédnutí za úspěšným rokem celé RENOMIA GROUP prezentovala Klára Kodua, ředitelka mezinárodních operací RENOMIA. Účastníkům představila nový vizuální a komunikační styl, inovované logo a slogan „Vždy ve Vašem zájmu“, který lépe navazuje na firemní hodnoty skupiny.     

Hostem setkání bývá již tradičně význmná osobnost z českého businessu. Tentokrát přijal pozvání úspěšný podnikatel Richard Galovič, majitel společnosti Favorit. Členové sítě velmi pozitivně hodnotili jeho inspirativní podnikatelský příběh.                        

Na závěr pracovní části proběhl profesní workshop se společností CONTIN a nechyběly ani volnočasové aktivity a relaxace ve wellness zóně.        

Slavnostní gala večeře byla další příležitostí pro příjemně strávené chvíle a navázání bližších kontaktů mezi všemi účastníky.                 

Partnery letošního setkání byli Kooperativa pojišťovna a Česká podnikatelská pojišťovna.                                

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání v září, které se ponese v duchu oslav 10. výročí založení sítě RENOMIA NETWORK.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903