Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

„Nadstandardní služby“ byly tématem Setkání členů RENOMIA

Začátkem září proběhlo další úspěšné Setkání členů RENOMIA NETWORK, jehož hlavním tématem byly „Nadstandardní služby pro členy sítě a jejich klienty“. V hotelu Aquapalace v Čestlicích u Prahy se na dvoudenní konferenci sešlo 180 hostů.

Za RENOMIA se zúčastnilo celé vedení v čele s paní ředitelkou Jiřinou Nepalovou a také ředitelé specializovaných oddělení a produktoví specialisté. Partnery akce byly Česká pojišťovna a Generali pojišťovna. Důležitost vzájemné spolupráce potvrdila mimo jiné i účast nejvyššího vedení za oba pojistitele.

Ondřej Witowski a Klára Kodua seznámili přítomné s novinkami v RENOMIA GROUP a představili rovněž nové služby pro členy sítě. V odpolední části programu proběhl workshop věnovaný daňové problematice pro pojišťovací zprostředkovatele. Na pracovní program navázal významný a inspirativní host Michal Chour. Generální ředitel hotelu Radisson Blu Alcron se s účastníky podělil o své zkušenosti z oblasti poskytování služeb. Velmi zajímavě představil trend sdílené ekonomiky a jeho vliv na současnou podobu hoteliérství.

„Velmi dobře zvolená kombinace kvalitních přednášek, relaxace a zábavy. Čas strávený s kolegy je vždy příjemný a také přínosný pro moji práci. Jsem moc rád, že jsem součástí této profesionální skupiny pojišťovacích expertů,“ uvedl Ing. Martin Zeman, jednatel partnerské společnosti Confido broker, s.r.o.

Každoroční Setkání členů RENOMIA NETWORK není jen příležitost pro vzdělávání a osobní rozvoj, nabízí také prostor pro neformální setkávání, předávání zkušeností a znalostí mezi jednotlivými členy sítě.

Všem moc děkujeme za účast a těšíme se na další společné setkání v únoru  2018.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903