Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Pojištění, krásné dívky a dron na brněnské prezentaci RENOMIA AGRO

Možnosti pojištění zemědělců, aktuální novinky v oboru i výhled na další léta patřily k hlavním tématům diskusí na stánku RENOMIA AGRO v rámci 14. ročníku mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO.

Specialisté v oblasti zemědělského pojištění RENOMIA AGRO radili návštěvníkům veletrhu, jak získat nejvýhodnější pojištění zemědělských rizik a řešení škod. Partnerská společnost DOTin se na stánku připojila prezentací exkluzivní nabídky pomoci s vyřízením dotací z Evropské unie.

Odborný program zpříjemnila ochutnávka vín a exkluzivně také ukázka dronu a možnosti jeho využití v oblasti zemědělství. Vrcholem doprovodného programu pak byla autogramiáda a focení s nejkrásnějšími českými dívkami roku 2015, Nikol Švantnerovou (Českou Miss), Andreou Kalousovou (Českou Miss World) a Karolínou Mališovou (Českou Miss Earth).

„Zemědělské a lesnické veletrhy v Brně jsou aktuálně největší svého druhu v Evropě. Během pěti veletržních dnů prošlo branami výstaviště 110 tisíc návštěvníků, prezentovalo se zde téměř 800 vystavovatelů a na expozicích bylo zastoupeno celkem 1125 značek. I z tohoto pohledu je jasné, že účast na veletrhu TECHAGRO je pro nás skvělou příležitostí, jak informovat o sektoru zemědělských rizik a pojištění klientů v oblasti pěstování zemědělských plodin, lesů a chovu hospodářských zvířat,“ uvedl Jiří Havelka, ředitel RENOMIA AGRO.

Děkujeme všem, kteří nás na veletržním stánku navštívili!

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903