Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA uspěla v soutěži Pojišťovací makléř roku 2017. Jako jediný makléř se objevuje v TOP3 od počátku soutěže v roce 2011

Praha, 22. května 2018 – RENOMIA, vedoucí poradenská společnost v oblasti pojištění a risk managementu ve střední a východní Evropě, získala druhé místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2017. RENOMIA se jako jediný makléř v ČR objevuje v TOP3 od počátku soutěže v roce 2011 a již třikrát v soutěži zvítězila.

„Letošní výborné umístění navazuje na sérii našich úspěchů v této soutěži, které si velmi vážím, protože naše kvality oceňují přímo odborníci z řad pojišťoven. Vynikajících výsledků bychom samozřejmě nemohli dosáhnout bez toho, že díky našemu poradenskému přístupu jednáme vždy v zájmu klientů,“ říká k ocenění Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.

Letos se titul Pojišťovací makléř roku uděloval již posedmé, kdy se toto ocenění v rámci soutěže Pojišťovna roku vyhlašovalo. Soutěž organizují společně Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP) a vyhlášení proběhlo na slavnostním galavečeru v Kongresovém centru ČNB. Záštitu nad celou soutěží udělil Jiří Rusnok, guvernér České národní banky, která vykonává dohled nad pojistným trhem.

„RENOMIA je špičkovým partnerem v oblasti risk managementu a pojištění pro všechny podnikatele nejen u nás, ale i v zahraničí. Služby poskytujeme po celém světě a neustále se zlepšujeme a rozvíjíme. Pomáhají nám k tomu nejen firemní hodnoty a atmosféra rodinné firmy, ale i vysoká specializace našich odborníků, kteří rozumí jednotlivým oborům podnikání našich klientů,“ dodává k výsledkům soutěže Jiřina Nepalová.
Mezi hodnotícími kritérii byly kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace mezi makléřem a pojišťovnou, a především mezi klientem a makléřem, odbornost při správě pojištění a profesní znalosti makléřů včetně rozvoje nových produktů.

Více informací o soutěži na webu www.pojistovnaroku.cz.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903