Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA a C.E.B. získaly dvě medailová místa v soutěži Makléř roku 2018

RENOMIA, vedoucí pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě, získala na slavnostním galavečeru v Kongresovém centru ČNB druhé místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2018.

RENOMIA se jako jediný makléř v ČR objevuje od počátku soutěže v roce 2011 na prvním nebo druhém místě. Letos uspěla i společnost C.E.B, která získala třetí místo v této prestižní anketě a je více než deset let součástí RENOMIA GROUP.

„Ankety Pojišťovací makléř roku si dlouhodobě velmi vážím, jelikož o nás hlasují přímo odborníci z pojišťoven. Proto mě těší, že společnosti RENOMIA a C.E.B. obsadily hned dvě z prvních tří příček. Je to pro nás potvrzením, že excelentní služby klientům dodáváme klientům ve všech společnostech v RENOMIA GROUP. Excelentních výsledků bychom samozřejmě nemohli dosáhnout bez toho, že jednáme vždy v rámci našich hodnot a zájmu našich klientů,“ říká k ocenění Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.

Letos se titul Pojišťovací makléř roku uděloval již poosmé, kdy se toto ocenění v rámci soutěže Pojišťovna roku vyhlašovalo. Soutěž organizují společně Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP). Osobní záštitu 19. ročníku ankety Pojišťovna roku udělil Tomáš Nidetzký, viceguvernér České národní banky, která nad pojistným trhem vykonává dohled.

Marek Vondra, generální ředitel C.E.B. k ocenění říká: „Je pro nás velmi potěšující, že se nám podařilo umístit se v této anketě již potřetí, a současně je to velmi motivující do budoucna, abychom námi nastavenou vysokou úroveň poskytovaných služeb udrželi a dále ji zlepšovali. Za tímto úspěchem je zejména osobní nasazení všech kolegů v C.E.B., kterým bych chtěl tímto poděkovat, a věřím, že toto nasazení ocení nejen pojistitelé hlasující v této anketě, ale hlavně naši klienti."

Mezi hodnotícími kritérii byly kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace mezi makléřem a pojišťovnou, a především mezi klientem a makléřem, odbornost při správě pojištění a profesní znalosti makléřů včetně rozvoje nových produktů.

Více informací o soutěži naleznete na webu www.pojistovnaroku.cz.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903