Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA AGRO Vás zve na veletrh TECHAGRO

Srdečně Vás zveme na mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, který se koná na Výstavišti v Brně ve dnech 3. - 7. dubna 2016.

Srdečně Vás zveme na mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, který se koná na Výstavišti v Brně ve dnech 3. - 7. dubna 2016. 

RENOMIA AGRO se už tradičně účastní tohoto významného veletrhu a její výstavní expozici najdete v pavilonu C, stánek č. 009. Veletržní prezentace „RENOMIA AGRO – Váš poradce v pojištění“ je zaměřena na komplexní služby v oblasti pojištění zemědělských rizik a řešení škod, a prostřednictvím partnera veletržní expozice, společnosti DOTin s.r.o., také na exkluzivní nabídku dotačních příležitostí pro rok 2016. 

V rámci doprovodného programu se můžete těšit v úterý 5. dubna odpoledne na autogramiádu a focení s Českými Miss 2015. Přivítáme Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou, Českou Miss World 2015 Andreu Kalousovou i Českou Miss Earth 2015 Karolínu Mališovou.

Připraveny jsou pro Vás také ochutnávky skvělých vín z Vinařství Starý vrch (neděle, 3.4.), Vinařství Marcinčák (pondělí, 4.4.), Vinařství Šebesta (úterý, 5.4.) a Vinařství Dobrovolný (středa, 6.4.). Na našem stánku se bude konat i soutěž o zajímavé ceny (dárkové koše, skenery a vína). Výherce soutěže losujeme denně ve 14 hodin.

Aktuální veletržní dění můžete sledovat i na Twitteru #Techagro.

Budeme rádi, pokud si najdete čas a zastavíte se u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ing. Jiří Havelka ředitel RENOMIA AGRO

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903