Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA NETWORK překročila hranici 4 miliard spravovaného pojistného

Dosáhli jsme dalšího významného milníku. Hodnota pojistného, jež pro klienty spravují více než dvě stovky makléřských společností po celé ČR sdružených do sítě RENOMIA NETWORK, přesáhla 4 miliardy korun.

„Je to další z mnoha pomyslných met, které věřím že v budoucnu spolu s našimi partnery ještě mnohokrát překonáme. Spokojenost a podpora členů RENOMIA NETWORK a jejich klientů je i nadále hlavním cílem celého týmu,“ říká Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK.

Partnerství úspěšných

Tento úspěch je výsledkem spolupráce mezi jednotlivými členy sítě a společností RENOMIA, vzájemného sdílení know-how, aktivního vyjednávání s pojistiteli a také rozsáhlých investic do moderních technologií, které RENOMIA již využívá nebo nově vyvíjí, aby mohla poskytovat svým klientům i partnerům stále kvalitnější a komplexnější služby.

RENOMIA NETWORK, největší partnerská síť pojišťovacích zprostředkovatelů v ČR, má v současnosti již více než 200 členů. Přesto si zachovává rodinný charakter a individuální přístup. Vychází z hodnot RENOMIA – spolehlivosti, služby, rozvoje, dobrých vztahů a nadšení – a všem svým členům poskytuje širokou podporu jak ve vztahu k nabídce pojištění, tak také v oblasti profesního rozvoje, zkvalitňování technologického zázemí či marketingových aktivit. I přes úzké propojení a široce poskytovanou podporu je však zachována individualita členů, jejich autenticita a nezávislost.

Členové RENOMIA NETWORK a jejich klienti oceňují neustále se rozšiřující záběr pojistných specializací a dalších služeb, které RENOMIA GROUP nabízí. Využívají možnosti spolupráce s kolegy a partnery v zahraničí, zejména pak v zemích střední a východní Evropy, kde má RENOMIA GROUP velmi silné postavení. Ke službám v oblasti risk managementu a pojištění před časem přibylo také profesionální dotační poradenství od specialistů z GRANTEX dotace, jedničky ve svém oboru na českém trhu. Zejména zemědělští klienti RENOMIA NETWORK, ale například také města a obce využívají výhod úzké spolupráce se společností Agdata, která se zabývá vývojem technologií pro chytré zemědělství a tzv. chytrá města.

Napsali o nás i na odborném portálu oPojisteni.cz: https://www.opojisteni.cz/pojistny-trh/vysledky-spolecnosti/renomia-network-prekrocila-hranici-4-miliard-spravovaneho-pojistneho/c:23491/

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903