Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA NETWORK slaví 15 let na pojišťovacím trhu

Rádi bychom se s Vámi podělili o radostnou událost. Tento rok slaví RENOMIA NETWORK 15 let. Jako jednička na pojišťovacím trhu je naše síť součástí RENOMIA GROUP a v současné době poskytujeme komplexní služby 235 členům, kteří spravují pojistné programy svých klientů ve výši téměř 5 miliard korun pojistného. Díky zázemí a know how RENOMIA tak neustále zvyšujeme konkurenceschopnost i exkluzivní podmínky pro klienty.

Ředitel Ondřej Witowski k tomu říká: "Za úspěchem RENOMIA NETWORK stojí individuální přístup, opravdový zájem o jednotlivé členy i rozvoj celé sítě, a i nadále rodinná a přátelská atmosféra. Naše členská základna je naprosto jedinečná svou stabilitou a vysokou profesionalitou. Spokojenost členů je pro nás na prvním místě."

S vývojem technologií jsme v poslední době rychle pokročili především díky jedinečné aplikaci UNIVESUM, kterou spolupracující makléři využívají ke sjednávání pojistných smluv, porovnání produktů jednotlivých pojišťoven a komfortnímu nástroji na předsmluvní dokumentaci. Díky UNIVERSU jsme schopni klientům poskytnout špičkové a efektivní služby včetně klientské zóny.

Děkujeme všem svým klientům i spolupracovníkům za dlouholetou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903