Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA se už počtvrté účastnila charitativního běhu Teribear hýbe Prahou a opět překonala hranici 2 tisíc km

V sobotu 15. září slavnostně skončil desetidenní charitativní happening Teribear hýbe Prahou. Účastníci akce na pražském Vítkově celkem naběhali a nachodili přes 320 812 kilometrů, a přispěli tak Nadaci Terezy Maxové krásných 9,6 milionů korun. Peníze budou putovat především týraným dětem, ohroženým těhotným maminkám nebo celým rodinám v nouzi.


RENOMIA je partnerem Nadace Terezy Maxové dětem bezmála dvacet let a partnerem charitativního běhu je od jeho počátku před čtyřmi lety.

Za každý uběhnutý nebo ušlý kilometr věnovali partneři akce 30 Kč Nadaci Terezy Maxové dětem. A zástupci RENOMIA u toho nemohli chybět. Na 80 kolegů, mezi nimiž byl i tým RENOMIA NETWORK, se na Vítkov vydalo pomoci dobré věci a dohromady uběhli a ušli 2 070 km. RENOMIA tak obsadila 23. místo v celkovém pořadí desítek týmů, a mezi firmami skončila na devátém místě!

„Chtěla bych všem z celého srdce poděkovat, že si našli čas a měli chuť pomáhat. Na Vítkově byla celých deset dnů neuvěřitelná atmosféra solidarity a já si vážím každého kroku, který na okruhu pomoci udělali profesionální běžci, děti i jejich prarodiče. Nešlo o rychlost, ale o touhu pomáhat a pozitivní energie proudila teribeařím okruhem po celou dobu happeningu,“ uvedla patronka nadace Tereza Maxová během sobotního vyhlášení výsledků.

Společnost RENOMIA během konání akce oslavila i 25. narozeniny a ředitelka společnosti Jiřina Nepalová v rámci oslav předala Tereze Maxové, patronce charitativní akce Teribear hýbe Prahou, šek na 500 tisíc Kč.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903