Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Setkání spolupracovníků a oslava 10. výročí RENOMIA NETWORK

Letošní září bylo v RENOMIA GROUP ve znamení oslav. Nejprve proběhla akce k 25. výročí společnosti RENOMIA a o pár dnů později se slavilo 10 let úspěšného působení největší sítě pojišťovacích makléřů v České republice. Na 250 účastníků se ve dnech 18. – 19. 9. zúčastnilo Setkání spolupracovníků RENOMIA NETWORK v NH Collection Congress hotelu v Olomouci, kde si společně připomněli kulaté výročí.

Během celého odpoledne probíhal bohatý zábavní a sportovní program, mezi oblíbené odpolední aktivity patřily mimo jiné taneční workshop s Markem Dědíkem ze StarDance a Odpolední káva s reportážním fotografem Janem Šibíkem. Pro sportovní nadšence byly připraveny turnaje v badmintonu, nohejbalu a tenise a na své si přišli i zájemci o prohlídku historického centra města. Vyvrcholením celého setkání byl slavnostní gala večer, kde Ondřej Witowski, ředitel a Klára Kodua, jednatelka RENOMIA NETWORK prezentovali významné milníky makléřské sítě a na závěr předvedli na podiu profesionální herecký výkon. Jejich skutečné setkání po čtyřiceti letech bude snad vypadat jinak, než jak tomu bylo v jejich divadelní scénce :). Přítomní hosté byli okouzleni baletním vystoupením sólistů z Národního divadla a překvapením večera byl koncert Terezy Maškové.

Oslava letošního 10. výročí byla další příležitostí pro příjemně strávené chvíle a navázání bližších kontaktů mezi všemi členy sítě a jejich spolupracovníky. Věříme, že se nám bude i nadále dařit rozvíjet naše „Partnerství úspěšných“ a zachovávat vysokou profesionální prestiž na pojišťovacím trhu.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další setkání, které proběhne v březnu 2019 v Praze.

Video ze Setkání spolupracovníků RENOMIA NETWORK 2018 můžete shlédnout zde.Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

SP makléřská

Kontakt

Pavel Strouhal, 
SP makléřská společnost
Novoměstská 960
537 01 Chrudim 

info@sp-makler.cz
+420 469 623 903